Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Friss petrezselymet hogyan...

Friss petrezselymet hogyan szoktátok lefagyasztani? Leszedtem a száráról, ezt még felaprítsam?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem, minél kisebb darabokban van, annál hamarébb elmegy az aromája.

Kisebb zacskóba teszem, hosszúkásra igazítva, és amikor kellene, akkor az így kapott henger végéröl vágok le vékony szeletkéket.

2022. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
nekem édesanyám egy kisebb tv paprikába szokta tömni felaprítva, és úgy lefagyasztani
2022. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
Csak dobd be a fagyiba
2022. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne aprítsd. Én egyben szoktam
2022. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóképpen, mint az 1-es írja.... Szorosan összefogva betekerem kb. szivar alakúra folpackba, és aztán fagyott állapotban vágok annyit, amennyi kell.
2022. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam ,hogy a száráról leszedem (a levélkéket), de nem aprítom fel, hanem alufóliába teszem, és adagonként kis tasakokat hajtogatok. Felhasználáskor kibontok egy tasakot (az kb. egy kis csokor petrezselyemzöld leszedett levelei), és fagyosan felvágom apróra.
2022. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Én régóta felaprítva fagyasztom le, egy műanyag dobozba rakva,nem tapasztaltam, hogy "elmenne" az aromája.
2022. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
mindegy elmegy vagy sem, úgyis le fogják pontozni sajna
2022. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!