Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kell a kocsonyába köménymag...

Kell a kocsonyába köménymag és babérlevél?

Figyelt kérdés
Petrezselyem-gyökér híján, csak sárgarépát, karalábét, fok-és vöröshagymát, valamint kis darabka karalábét tettem bele. Persze kocsonyahúst és füstölt-kolbász is. Van tapasztalata valakinek? Remélem nem rontom el vele? Tudom, nem mindenki tesz zöldséget bele! Zellergumó is mehet bele? Annyi receptet olvastam már, nem tudom melyik az igazi!

#Kocsonya, fűszerezése,
2023. febr. 11. 17:02
1 2 3
 21/24 qkker1 ***** válasza:
19%

"Nem hittem volna, hogy létezik olyan, aki nem tesz zöldséget a kocsonyába, ugyanúgy, mint ahogy a húslevesbe is teszünk."


A kocsonya nem húsleves.

2023. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

23

Gyakorlatilag az. Csak van benne börös rész, hogy megdermedjen. A kocsony dermedt húsleves :)

2023. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Ne tegyél bele
2023. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
46%

Az anyósom tett babérlevelet a kocsonyába. Sokkal tisztább és ízletesebb lett tőle a kocsonya.


Anyukámnak mondtam,hogy tegyen bele babérlevelet, szórakozott volt és majorannára emlékezett. Azt tett bele, és úgy is jó volt a kocsonya.


Füstölt húst persze nem tett bele, az nem való a kocsonyába.

2023. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!