Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Módosíthatnám ezt az általam...

Módosíthatnám ezt az általam gyakran elkészített túrós süteményt?

Figyelt kérdés
A viszonylag kevés cukor miatt szeretem sütni. Egy gyúrt alapra tojások, cukor, pudingpor, liszt, tejföl, jó sok tej keveréke kerül. Nehéz eltalálni, hogy ebből is ne tészta legyen, csak majdnem az, annál krémesebb. Ezt megsütni is nehéz. Ha megfőzném a pudingport, úgy keverném össze a többivel(egyáltalán össze tudnám?)ezután sütném egy keveset, nem biztosabb lenne a siker? Egyszer-kétszer a leírt módon is tökéletes lett, de nem mindig.
márc. 30. 12:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és szeretnék a tésztára kiwiszeleteket rakni, azt ez a híg keverék el is mossa a helyéről.
márc. 30. 12:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű úgy is működik a sütemény de a kivit csak sütés után raknám rá díszítésnek.
márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most már úgy nem lehet, lejárt az ideje, romlékony. Meggyet szoktam süllyeszteni bele, de az nincs.
márc. 30. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cél konkrétan? A gyúrt alapon egy krém réteg? Akkor csak süsd meg az alapot és kihules után öntsd rá a megfozott pudingot.
márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez mitől túrós suti?
márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj, hát kihagytam a fél kiló túrót :(
márc. 30. 14:53
 7/9 A kérdező kommentje:
gyúrt tészta, rá 1 pudingpor, marék liszt, fél kiló túró, 15 dkg cukor, 4 tojás sárgája, 5 fehérje, 1 kis tejföl, 4 vagy 5 dl tej
márc. 30. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire saccolós az adagolás, akkor nem sok esélye van, hogy normális legyen az eredmény - a "marék" liszt is igencsak nem mond semmit, de a 4 vagy 5 dl tej is akkora eltérés, hogy csoda lenne, ha sikerülne.
márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem emlékeztem. A recept 4-et ír. Aztán még odaírtam, hogy 2 kanál liszt bizonyult jónak. Megkentem kiwilekvárral, rárendeltem a kiwiszeleteket, merőkanállal raktam először a masszát, aztán ráöntöttem. Sül. Jó lesz. :)
márc. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!