Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csinálok rosszul?

TKI Ibolya kérdése:

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elkészíteni a tőkehal filét.Paprikás lisztben megforgatom és kevés olajon megsütöm.Azaz sütném de állandóan szét esik és a paprikás liszt odaragad a teflon serpenyőhöz.Nem tudom mit csinálok rosszul? Lehet,hogy nem kellene teljesen felengedni amikor kiveszem a fagyóból?

Várom az ötleteket!


2013. jan. 23. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a titka, hogy nagyon lassan kell kiengedni a fagyasztott halat, nem szabad radiátorra vagy forró vízbe/tejbe tenni stb. A legjobb a hűtő felső részében kiengedni. Engedd ki teljesen, különben sütés közben jön ki belőle a víz.
2013. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De teljesen ki kell engedni és papírtörlővel leitatni róla a vizet, majd úgy sütni forró olajban.
2013. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így tettem ahogy írtátok még sem jött össze a dolog.Valamit csak elrontok.
2013. jan. 23. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem lehet, hogy hal nem jó minőségű, sajnos én is láttam már ilyet, mállott, olyan lett, mint a vizes vatta.
2013. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!