Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ciki ha a mazsolát szokta...

Ciki ha a mazsolát szokta magába enni?

Figyelt kérdés
A boltban ahova általában járok bevásárolni egy elég csinos fiatal hölgy szokott lenni az eladó. Mindig mikor mentem mosolygott próbált beszélgetni stb. 3 napja bementem a boltba és vettem egy csomag mazsolát és megkérdezte, hogy milyen süteménybe lesz. Én mondtam, hogy semmilyenbe, magában fogom megenni, ekkor vágott egy furcsa fintort és azóta csak villámgyorsan kiszolgál és kész. Ezek szerint ciki lenne magában enni?

2016. jan. 26. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, utolsó, normál ételeket enni, akár fura kombinációban sosem lehet ciki. A te ételed, a te tested, a te ízlésed. Ha valahol, itt azért illene toleránsnak lenni, semmi közünk hozzá.


Én annak idején nutellába mártott sós ropit ettem. Vad dolgaim nem voltak, de egyeseknek ez is fura. Nem tehetek róla, hogy sós volt a ropi, azért nem volt rossz így, csak néha beletört a modernebb, törékenyebb ropi. A klasszikussal kell :)

2016. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Lehet hogy esetleg kómás voltál, amikor legközelebb vásárolni mentél, és unottnak, csak úgy "odadobottnak" tűnt neki a válaszod, vagy mert pl nyomott volt a hangulatod, és az jött le neki a hangodból, hogy esetleg nem is akarsz vele beszélgetni, unod őt. Szerintem.
2016. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem :) Oda mindig jókedvűen mentem :D Na mindegy nem foglalkozok vele.
2016. jan. 28. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!