Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sokat lehet spórolni ha csak...

Sokat lehet spórolni ha csak akciós termékeket veszek a boltban, vagy ez csak tévhit hogy tényleg leakciózzák?

Figyelt kérdés
Sokszor az az érzésem mintha ugyanannyi lenne az ára,vagy tetszetős kiírni hogy 30%-al olcsóbb,aztán közben meg csak 5%-al pl.
2018. febr. 3. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom én aldiba/lidlbe járok, és mielőtt elindulnék megnézem neten az akciós újságokat, és legtöbbször van valami akciós dolog, amiből össze lehet állítani valami jó ebédnek valót. szóval én pont hogy csak az akciókra vadászom, szerintem ha az ember értelmesen csinálja, és nem vesz meg minden hülyeséget akkor nagyon sokat lehet vele spórolni. most pl a brokkoli volt akciós, csináltam brokkolikrémlevest. mondjuk az tény h én nem vásárolok előre, hanem majdnem minden nap megyek, mert itt van közel.
2018. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet spórolni de nem az akcióssal hanem az "OLCSÓBB" termék típussal. Én ilyen téren sznob vagyok, tehát messziről kiszagolom a nem minőségi drága terméket, így ha spórolni akarok, akkor egyszerűen mindenből azt az olcsóbbik fajtát veszem amit amúgy nem vennék.

Jelentősen olcsóbb így az élet.


Viszont segg vagyok és ha lesz pénzem újra drágább dolgokat veszek. Kaján lehet baromi sokat spórolni.


VISZONT újra, ha valaki eleve spórolósan éli az életét, az nem tudom hol tud még jobban szíjat hova szorítani...

2018. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!