Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házilag készített, egyénileg...

Házilag készített, egyénileg kipróbált és bevált vegeta receptet (sós, szárított zöldséges ételízesítő) ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:

1 #

Remélem nem baj az isntant dislike? (Sajnos CSAK dislike, ugyanis nincs lehetőség az instant bannolásra.)

Direkt írtam hogy "egyénileg kipróbált és bevált", tehát egyértelmű, hogy én az emberek egyéni és személyes tapasztalatára vagyok kíváncsi.


Vagy te, Kedves Válaszoló olyan hülyének tartasz, hogy azt feltételezed hogy én tudom használni az internetet? Mert a válaszod ezt sejteti.

2019. jún. 1. 16:50
 2/4 A kérdező kommentje:

*NEM tudom használni - elírás


De a lényeg a lényeg.

2019. jún. 1. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Lestyán leveleket megszárítom, teszek hozzá kevés sót, borsot, rozmaringot, vagy bazsalikomot.
2019. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%
Én is lestyánt ajánlom. Tényleg olyan az íze, mint a vegeta fűszerkeveréknek.
2019. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!