Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek is undorító kaja...

Szerintetek is undorító kaja a sushi?

Figyelt kérdés
2 napja ettem életemben először. Majdnem okádnom kellett. (27/F) Hogy tudnak az emberek ilyeneket enni? Annyi más finom étel van, pl bármelyik olasz vagy török kaja. Az emberek mit szeretnek mégis a sushiban?

2021. szept. 25. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Hadd találjam ki, számodra a "török" a körúti éttermeket jelenti a tejfölös tésztával kért töltött padlizsánnal, az "olasz" meg az anyukád által tescós trappistahalom alatt rejlő Gyermelyi spagettit fél kiló darálthússal és sűrített paradicsomkonzervvel?


Ilyen ízléssel valóban nem kell sushival próbálkozni. Főleg akkor nem, ha a Lidl vagy a Wasabi hűtőjéből érkezett.

2021. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretem...az hogy nem ízlik oké, de nem kell leszólni mások ízlését.

Ugyanígy szeretem a macaront amit mások pl.nem szeretnek mert túl édes nekem meg pont könnyű de ennek ellenére. 'Annyi más finom étel van"...és? Attól még a sushi nekem finom étel, arról nem tehetek hogy neked épp nem ízlik. Nem értem miért zavarja egyeseket, hogy mások olyan ételeket esznek meg szeretnek amiket ők pl.nem és okádnak tőlük...mindenki más és más az ízlése is.

2021. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én az olasz kajáktól okádok néha...látod, nem vagyunk egyformák.
2021. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

A sushi egy finom étel, ha jól van elkészitve, vagyis nem tonhallal meg mittoménmivel, hanem lazaccal, de legrosszabb esetben is surimivel. Utána már ízlés kérdése, én speciel szeretem, de tényleg csak az igazit. Én is kíváncsi lennék milyen olasz ételeket ettél eddig. Az hogy eszel egy mirelit pizzát vagy lasagnét annak köze nincs az olasz konyhához, az olaszok is ugyanúgy esznek halat amit sokszor csak füstölnek, nem sütik meg.

Azt nem írtad le mi a baj konkrétan a sushival. Szerintem finom és egészséges. Nem a kedvencem, mert elég sok ételt kóstoltam már, de a top 20ba így is benne van nálam

2021. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés: Szerintetek is undorító kaja a sushi?

Válasz:Én szerintem nem, mert én kifejezetten sushi imádó vagyok. Nem emlékszem arra amikor először kóstoltam de azóta többször ettem és főleg a lazacos sushit szeretem. Mindig nézem a boltokban, hogy olyan legyen amiben van kis lazacos is. Én a halíz miatt szeretem főleg, meg különleges nassolnivaló. Nem igazán értem mit szeretek rajta annyira, de imádom. Én pl.nem sosem ettem török ételt de olasz kajákat sem, de nem értem ez miért baj neked ha más szereti a sushit, most ő is egyen olyat amit te épp szeretsz? Csak mert írtad hogy "Annyi más finom étel van, pl bármelyik olasz vagy török kaja". Nem mindenkinek egyforma az ízlése.

2021. szept. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Rossz helyet választottál. Megfelelően elkészítve a világ egyik legjobb étele. A probléma az, hogy nálunk nem frissen fogott halból készítik és nem Japán rizsből. Sokszor a nori is valami rossz minőségű aftermarket, mert ugye nálunk nem beszerezhető, ameddig meg ideér Japánból az eleve nem elsőosztályú norilap, arra meg kétszer elmegy a zamata.
2021. szept. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szeretem de nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése
2021. szept. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem undorító. Nagyon is ízlik, de nálunk csak a Lidl-ben lehet kapni.
2021. szept. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem az. Amúgy lehetne kultúráltabban is fogalmazni, mert neked nem ízlett. A te stílusod az undorító...
2021. szept. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
Maga a hal finom benne, de a többi része tényleg szar.
2021. szept. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!