Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek is undorító kaja...

Szerintetek is undorító kaja a sushi?

Figyelt kérdés
2 napja ettem életemben először. Majdnem okádnom kellett. (27/F) Hogy tudnak az emberek ilyeneket enni? Annyi más finom étel van, pl bármelyik olasz vagy török kaja. Az emberek mit szeretnek mégis a sushiban?

2021. szept. 25. 00:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Az agyad sz.r. Komolyan ekkora bunkókat minek csináltatott az anyjuk?
2021. szept. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyers hal részét szeretem, így pl. a sashimi simán jöhet, de azt az ecetes, tapadós rizst kifejezetten utálom a sushiban, ettől még mások nyugodtan szeressék, mi közöm van hozzá? Értelmes ember nem nyit vitát az ízlésről, mert tudja, hogy teljesen szubjektív. Ha undorítónak tartod, senki se kötelez rá, hogy egyél belőle. Bármikor szívesen elmegyek barátokkal japán étterembe, ha épp oda akarnak menni, ők eszik kétpofára a sushit én meg eszek gyozát és ramen-t.
2021. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Láttam valamikor egy dokumentum filmet, néhány külföldi fiatallal kóstoltattak magyar ételeket.

A mákos laskának már a látványától viszolyogtak, visszataszító látvány volt számukra, és nem is ízlett nekik a cukros mákos tészta, szemmel láthatóan még a megkóstolása is próbatétel volt nekik.

Ott se értettem, miért kell olyan ételt választani, ami már a látványával riasztó. Akkor választani kell mást, külföldinek sem kell lenni hozzá, ha valakinek problémája van a pacalpörkölttel, attól még az lehet másoknak ízletes.

2021. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

A nyers hal nekem undorító ezért nem szeretem.

De van akinek nem gond, az szeretheti a sushit

2021. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért kell emiatt is valakinek személyeskednie? A látványa még so-so, de az ízétől tényleg hányingerem lett. Ezért sem értem, hogy mások mit szeretnek benne. Aki értelmesen tudott kommentelni, annak köszi a véleményt. :)
2021. szept. 25. 14:55
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
15.te is személyeskedsz igazából...Annyi más finom étel van, pl bármelyik olasz vagy török kaja.mintha azt mondanád hogy csak mert te nem szereted a sushit, akkor más se egyen mert szar és jobb lenne ha jobb ízlése lenne...O_o
2021. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Hol etted?

Én ettem Japánban is és ettem Lidl-set is.

Na a Lidl minősége valóban nem egy nagy eresztés de még némelyik éttermi sem üti meg igazán a mércét az árhoz képest.

2021. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

"Majdnem okádnom kellett"


Én ugyanígy voltam. Meg kellett ennem, hogy ne sértsek meg valakit, de életem egyik legmegrázóbb kaja élménye volt. Minden egyes falatnál forgott a gyomrom, szó szerint majdnem elokádtam magam, úgy kellett koncentrálnom, hogy ne okádjak! Nem volt még kaja, amit ilyen fokú undorral ettem. Pedig nagyon szeretem a távolkeleti kajákat, azt hittem ízleni fog. A kimbapot viszont nagyon szeretem, azt itthon is szoktam készíteni.

2021. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
27 évesen kezdesz rádöbbenni, hogy különböző emberek különböző ételeket kedvelnek? :D
2021. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%

14-es, nemcsak halas sushi van, hanem rengeteg féle. Van tojásos, uborkás, rákos, stb. Téves, hogy a sushi az nyers hal, mert nem.


Amúgy én nagyon szeretem, szerintem finom. Én meg a pacalt utálom, meg a gombát, de attól még nem fújozom le. Nem vagyunk egyformák.

2021. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!