Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell besózni a cukkinit?

Hogy kell besózni a cukkinit?

Figyelt kérdés
Rántott cukkinit szeretnék csinálni, és a receptben azt írják, hogy be kell sózni, de nem részletezik. Valaki le tudná írni, hogy pontosan hogy kell? Mennyi só kell hozzá? A nagyszemű só vagy a hétfűszersó is jó hozzá vagy sima só kell?

2019. aug. 26. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima sőt szósz rá egy keveset. De tok felesleges, mert levet ereszt és trutymo lesz belőle. Tegyél a tojásba egy kis sot
2019. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lol. sót szórsz a cukkiniszeletekre. annyit, amennyi neked jó, mindkét oldalára. sima konyhasót használnék, finom szeműt, de fűszersó is jól hangzik, viszont azt én nem rántanám ki, inkább grillezném.
2019. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima sóval megszórod kicsit, minha enni akarnád. Utána egyből panírozod, sütöd. Akkor nem lesz belőle trutyi, ha nem hagyod besózva állni. Azt akkor szoktuk, ha nem túl vizes a rántani való /padlizsán, gomba, sajt/, mert a sótól levet ereszt és jobban ragad rá a panír. Illetve akkor, ha a zöldség víztartalmát akarjuk csökkenteni az előkészítés során, pl. a reszelt tököt én besózom, állni hagyom, kinyomom, úgy készítem a tökfőzeléket.
2019. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Áh, akkor ez tényleg ilyen egyszerű csak én hittem azt hogy bonyolult 😂

Köszönöm a válaszokat, így már meglesz

2019. aug. 26. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megsózni sem szoktam, csak a panír tojásába teszek sót.
2019. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Áh, akkor ez tényleg ilyen egyszerű csak én hittem azt hogy bonyolult 😂

Köszönöm a válaszokat, így már meglesz

2019. aug. 26. 13:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Hupsz, ezt nem tudom hogy sikerült még egyszer elküldenem
2019. aug. 26. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha a sózással problémák adódtak, mi lesz a panírozással és a sütéssel?😂😂😂
2019. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az sikerült, nem volt vele gond. Paníroztam már és sütöttem is olajban pl. rántott sajtot csak azt nem kellett besózni :D
2019. aug. 26. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Csináld inkább csillagtökböl,abból nem lesz trutymos kulimász,sokkal finomabb.
2019. aug. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!