Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Honnan ered a legenda, hogy a...

Honnan ered a legenda, hogy a virslit főzni kell?

Figyelt kérdés
Hisz már eleve készre van főzve. Főzni csak azért kell, hogy ne legyen hideg.
2019. szept. 15. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Így van. Elég átmelegíteni, márha nem akarod hidegen enni.
2019. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Át kell főzni. Előfordulhat forrázás nélkül pl lisztéria benne.A kötözött sonkát is pl átfőzzük, és így helyes, pedig az sem nyers teljesen. Ez olyan, mint pl a húspogácsa, meg a fagyasztott hasábkrumpli, valamennyire azok is hőkezeltek, félkészek, de át kell sütni.
2019. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Főzni csak azért kell, hogy ne legyen hideg.


Ja, miután egy mondattal előbb leírtad, hogy nem kell főzni.

2019. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

# 2/3 Időpont ma 08:01


A párizsit is főzöd?

2019. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
semmi nem fordulhat benne elő,főleg nem lisztéria. Ez butaság.
2019. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A virsli készre van főzve, az előre csomagolt változatoknál a "főzés" tényleg csak melegítést szolgálja. De a húspultból hentesnél, vagy más boltban vett nem előre csomagolt virslik kezelése és tárolása adhat okot arra, hogy pár percig tényleg főzzük a virslit forrásban lévő vízben, a sterilizálás miatt. Lehetnek hiányosságok, mint pl.: nem volt elszeparálva rendesen a nyers húsoktól, a hentes kézzel(akár kesztyűben akár anélkül) fogta meg a virslit, úgy hogy előtte pl nyers húst fogott meg, stb. ezek miatt ebben az esetben van értelme megfőzni a virslit, és nem csak melegíteni.
2019. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy a csomagolt, védőgázast nem kell. Nem tudom, nem szoktam olyant venni. De a hentespultból vásárolt, kimért virslit főzni kell, igaz, csak 2-3 percig.


Azért mondom, mert már dobtam ki szilveszterkor a két napja vásárolt virslit, mert nyúlós lett.


Viszont, amit megfőztem, és úgy maradt meg, annak kutya baja nem volt 2 nap után.

2019. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például egy időben azért főztem, mert a csomagolásban szögletessé váltak, de 5 perc főzés után ismét kerek volt mind. Ízben nem volt más, de esztétikailag jobb volt. Aztán átszoktam egy másik márkára, ahol ilyen gond már nincs, azt csak melegítem.
2019. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!