Zöldség - Gyakori kérdések
Keresés ételek, italok - sütés, főzés témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Eddig mindig megfőztem előtte, életemben nem főztem még, bele sem gondoltam hogy a sütőben is sülnek tovább Anyukám is megfőzte a krumplit a rakott krumplihoz Ilyenek, hogy répa, karfiol, krumpli Csak azért rakom be a sütőbe hogy a sajt megpirijon a tetején,...
Párolva, sütve, főzve? Főzve nekem annyira nem ízlik valamiért, de most rákaptam hogy sütőben sütöm meg. Csak annyira összeugrik az egész. Most zacskóba tettem őket, valamit még használt is.
Melyik a kedvenc főzeléked? Melyiket nem ennéd meg soha? Milyen vegyes zöldségből készült főzeléket szoktál főzni illetve enni? Különleges vagy egyedi főzeléket ismersz? Gyerekként illetve menzán utált főzeléket később jól elkészítve rehabilitáltál már?
Vendeglatasban lattam, hogy csinaltak, de nem igazan tudom a hasznat, hogy hol szoktak utana alkalmazni. Elore is koszonom a segitseget.
Reszelt eller, repa, hagyma, gomba, fűszerek és besamel szószt rétegzek tésztával. Nagyon szeretem de most valahogy kívánnék elé vagy mögé valamit. Csirkeraguleves kb ugyanaz a zoldseg. Gulyás túl sok. Zoldsegkremleves szinten kb ugyanaz.
Tettem bele répát (fehér, sárga), karalábét, hagymát, vegetát sót és borsot. Csirke farháttal forr. 1 órája már legal@bb forr ha nem 2 de nem akar jó lenni. Általában jól sikerül főzni.,arányokat eltalálom. Viszont itt vakarom a fejem. Íztelen, nem az a húsleves ízű:/
Tésztasaláta recepteket szeretnék kérni, pontosabban az érdekelne, ki milyen zöldségféléket (esetleg gyümölcsöt) tesz bele? Vagy tartárszerű , vagy tejfölös-mustáros mártással szeretném készíteni. (NEM a google használatára vagyok kiváncsi, arra képes vagyok, direkt...
Receptet is mellékelj, légy szíves.
Mindig húsos ételeket eszünk a férjemmel de már többször beszéltük, hogy jó lenne kevesebb húst enni, zöldséges ételeket kellene kipróbálnom. De...szeretünk jó laktató és egyszerű ételeket enni, ő ráadásul fizikai munkát végez és ha nem eszik elég kalóriát gyorsan el...
Mindig vízben fözöm. Aki videókon vajat tesz alá, annak hogy sikerül megpárolni benne?
Nyilván sós lenne, nyilván a zöldség töb levet enged, de mire figyeljek még?
Tudjátok ilyen kidobás szélén álló, edd meg gyorsan csomag. A doboz tartalmazott még gombát, sárga répát, paprikákat is, ilyenek is vannak itthon, de ezekre még van ötletem. A káposztához nincs. Káposztás tésztát, káposztás rétest nem szeretem. Egyéb öltet?
Biztos nagyon hülye kérdés annak aki tud főzni, de én képtelen vagyok levest főzni. Csak tésztát szoktam, arra szószokat, meg gombapaprikást. Ennyit tudok. Csak zöldséglevest szeretnék, mert a nyers hústól rosszul vagyok. Egyszer próbáltam meg evekkel ezelőtt ha...
Hogy készítitek a zöldségeket, hogy megmaradjon a formájuk, milyen füszereket használtok hozzá? Minden ötletet szivesen fogadok.
Konkrétan valami Favita nevű vagy gyártójú papîrdobozos sajtról van szó amúgy.
Annyit tudok savasat nem bírja, arra használnánk rozsdamentes acél serpenyőket és lábasokat, fazekakat.
Úgy, hogy változatosan érkeztek zöldség, hús és minden egyéb ami szükséges.
Azon kívül, hogy főzve, párolva köretként tálalod pl. hús mellé, valami egyéb ételt szoktál belőle készíteni?
Szeretek kipróbálni mindenféle új ízt a húsleves elkészítésekor, ehhez keresek ötleteket.
Az elemi rostokon kívül van még bennük valami hasznos? Vitaminok, nyomelemek túlélik a főzést, sütést?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




