Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A vegánok azért esznek sajt...

A vegánok azért esznek sajt és hús utánzatú dolgokat, mert lényegében azért hiányoznak nekik ezek az ételek?

Figyelt kérdés
Tele van a piac olyanokkal hogy vegán szalámi, vegán sajt, vegán sonka és még sorolhatnám ezt a sok utánzatot, Sose értettem ha valaki vegán akar lenni akkor miért eszik ilyen utánzat dolgokat. Ha meg hiányoznak nekik ezek a dolgok, akkor ne szenvedjen emiatt.
2019. okt. 12. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért eszik utánzatot, mert így megvan az ízélmény, de nem eszik azt, amit valamilyen okból nem akar.
2019. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2019. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Vagy hogy ne kelljen kétfélét főzni az ő kedvükért. Csinál az ember egy menüt a család/vendégség számára, csak nekik nem sima sonkába tekered a zöldséget például. Sokkal egyszerűbb így, mint minden nap kétfelé főzni.
2019. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

- egyszerűbb így főzni több emberre

- attól, hogy valaki egy fogás egy összetevőjét nem szereti, miért ne szerethetné magát a fogást? Például ne egyél többé paprikás krumplit csak azért, mert a vegaság miatt a kolbászt nem eheted meg? Szerintem ez marhaság, dobsz bele vega kolbászt, aztán élvezheted a megszokott fogást.

- én pl a húst nem szeretem, viszont a zöldségek között egyelőre nem találtam még olyat, ami átvehetné a helyét - ami inkább sós, jól fűszerezhető, stb alapanyag

- igen, vannak vegánok, akiknek hiányzik a hús, természetesen, mi ebben a meglepő? ezer oka lehet annak, hogy valaki vega/vegán, nem csak az, hogy utálja a húst...

2019. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!