Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itt olyan aki nem tud...

Van itt olyan aki nem tud főzni, sütni és karácsonyra úgy rendel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
És ha van?
2019. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én nem tudok sütni, főzni azért pár dolgot igen. Sütéshez nincs se türelmem, se érzékem, így nem erőltetem.

Nem szoktam rendelni, mert csak 1 dolgot tudok csinálni, az meg a krumplis pogácsa. Férjem viszont imád, sütni, főzni. Elmondása szerint akkor tud igazán gondolkodni, kikapcsol ha süt, főz. Ő csinűlja a mákos, mogyorós, diós bejgliket. Pogácsát én. Habkarikát is a férjem süti. Méterest meg szintén ő de abba besegítek. Főzni meg főzünk azt amit éppen akarunk, abból nem csinálunk felhajtást.

2019. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Sok főzni-sütni tudó ismerősöm is inkább rendel mostanság.
2019. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok és imádok is, de mivel külföldön élünk, karácsonykor amikor hazalátogatunk mindig szállodába megyünk, épp elég nagy a felfordulás olyankor mindenkinél, nyugisabb így... na szóval az egyik estére mi szoktunk áthívni mindenkit, ilyenkor hozatjuk a teljes menüt nem a szállodából hanem speciális karácsonyi vacsorát étteremből. Mi a kérdés, hogy honnan és mit, vagy csak úgy érdeklődsz?
2019. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nemtudás az oka hanem amikor be vagykk osztva dolgozni előtte 12ora plusz egy óra utazás akkor sem idom sem kedvem főzni,ezért nálam is rendelés lesz.
2019. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Numberka1 ***** válasza:
21%
Amennyiben azért rendel az ember, mert a munkája miatt nincs ideje főzni, az még csak-csak megbocsátható, egyéb esetben nem. Amennyiben nem tudsz főzni, kezdj el gyakorolni! Kezd az egyszerűbbekkel! Egy egyszerű rántottán is rengeteget kísérletezgethetsz. Ha van párod főzzetek együtt. Nálunk a párom (szándékosan nem írom a nemét, mert egy kapcsolatban tök mindegy, hogy ki főz és ki a segítő) a főszakács én meg a kukta. Az én dolgom a pucolás, aprítás, hűtőből ki, hűtőbe bepakolás, és a legfontosabb: ügyelni arra, hogy a poharak ne ürüljenek ki. Mi imádunk együtt főzni, próbáljátok ki ti is!
2019. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok és szettek is, de idén a sütit rendelni fogom. Fáj a szívem miatta, de meghülyülni nem akarok, és hat napig két családra kell majd főznöm pluszban, úgyhogy valamiről le kell mondani, idén ez a sütés lesz.
2019. nov. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendelek. Tyúkhúsleves leez ehhez összedobok mindent egy fazékba és csak fűszerezem. Ezen kívül szezámmagos rántott pulykamell ez se nagy meló. Liszt, tojás, zsemlemorzsa, olajban kisütni. Ezen kívül csokoladetortat sutok szerintem harmunknak eleg. :)
2019. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köretnek krumplipüré, franciasali, virslisali, gombasali.
2019. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!