Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt hogy tudom megoldani,...

Ezt hogy tudom megoldani, hogy ne romoljon meg?

Figyelt kérdés

Vettem 4 kg csirket(mell)

Es veletlen egybe fagyasztottam le, igy hogy tudom megoldani hogy csak 1 kgt sussek le belole es a tobbit tovabb fagyasztani?

Mert ha felolvasztom az osszeset nem fagyaszthatom mar vissza nem?


2020. jan. 18. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
HA felolvadt, akkor az összeset süsd át, és a fölösleget adagonként már lefagyaszthatod hökezelés után. Amit fagyasztani akarsz, azt ne süsd készre, csak amikor fel akarod használni.
2020. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Főzés/sütés után újra fagyasztható. Ha laposan tetted be megpróbálhatsz vágni belőle.
2020. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha van elektromos késed, azzal szét lehet vágni.
2020. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, hogy le leszek pontozva, mert szembe megyek a mai trenddel, de nem érdekel!

Ha abszolút frissen vetted, akkor én az egész kupacot áttenném a hűtőbe egy éjszakára, vagy annyi időre, hogy megbontható legyen a tömb és utána adagonként visszafagyasztanám.

Egy teljesen friss hús romlása a fagyasztással meg lett állítva. Egy nap alatt, vagy 12 óra alatt, miközben ebből jórészt még fagyos volt, tuti, hogy nem romlik meg.

Természetesen te úgy csinálod, ahogy akarod, én így csinálnám!...és senkivel nem fogok ezen vitatkozni.

2020. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Tiszta Kézi fémfűrésszel, amivel a hentesek a csontot vágják szépen el lehet darabolni. Csak a kezedre vigyázz!
2020. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

4!


Ne is. Jó ötlet. A lehető legjobb. Hátha sikerül neki egy jó kis szalmonellát benyalni. A csirke erre a legjobb. Hátha szerencséje lesz és sikerül neki. Annára szuper a szalmonella, el se hiszed. Anno a 2 éves gyerekem 2 nap alatt jutott el vele oda, hogy kiszáradás miatt mélyvénás infuziora kötötték. Hogy az miylen szuper volt. Igaz, akkor már nem tudott hányni se, hiszen nem ihatott és így a hasmenése is abbamaradt, csak a görcsök nem. Nagy élmény volt, felejthetetlen.

2020. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

#6

Azért nálatok más probléma lehetett, mint egy frissen lefagyasztott, 1 napos hús újrafagyasztása! Egy 2 éves gyereknél fokozottabban kell ügyelni a higiéniára.

2020. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

7!


Nem derült ki, honnan szedte össze. Bölcsis volt, onnan hoztam el betegen. Állítólag senki más nem lett rosszul.

2020. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

#8

Azt hittem, hogy tapasztalatból beszélsz és beigazolódott, hogy visszafagyasztott csirkehústól lett szalmonellás a gyerek. Mert ha nem, akkor miről is beszélünk? Egy ilyen picike simán eleshet és beletenyerelhet valamibe, ami fertőző. Akár otthon, akár a bölcsiben, úgy hogy senki észre sem veszi.

2020. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

9!


Arról beszélünk, hogy a csirke az, amiben a leggyakrabban előfordul a szalmonella és hogy épeszű ember nem kockáztat.

2020. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!