Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Grillsajtot hogy szoktátok...

A Grillsajtot hogy szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
sütőben vagy serpenyőben melyikben könnyebb megsütni?

2020. febr. 17. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Serpenyőben.

Nagyon fontos, hogy tűzforró legyen a serpenyő, és nem teszek bele semmilyen zsiradékot. Amíg nem látom a szélén, hogy már ropogósra sült, nem is mozgatom. Ha ez megtörtént, egy lapáttal gyors mozdulattal fordítom meg.


Imádom, csak kár, hogy egy szelet elkészülésével is szétfüstölöm a konyhát. De megéri!

2020. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Grillen szoktam. Ha nem grillen akarod akkor serpenyőben célszerű. Én a sajtot vékonyan meg szoktam kenni olajjal, és úgy be a forró serpenyőbe.
2020. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Serpenyőben. Minimális zsiradékot teszel alá, felforrósítod, és mehet is bele. Nem kell kifüstölnöd a fél kerületet, szóval elég ha csak forró a serpenyő, nem pedig füstölgő.
2020. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!