Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó lecsesztek mert csirkemellb...

Jó lecsesztek mert csirkemellből csináltam a pörköltöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma gondoltam meglepem a családot egy nagy adag csirkepörivel, de hát én mellből csináltam és leszóltak,hogy ezt nem így kell, ezzel nem jó,és nem is ettek belőle :/

Szerintetek ez normális? Mi a baj a mellel pörköltben?


2020. máj. 23. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem elég zsíros, igazából az csak paprikás vízben főtt csirke. Nem olyan finom, mint a zsírosabb részekből. Én ettől függetlenül ettem volna belőle, mert kedves voltál, hogy főztél.
2020. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
64%
Mi szoktunk csirkéből is, szerintem semmi gond nincs vele.
2020. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Mell egy kicsit ízetlenebb, mint mondjuk ha combból csinálod, de lehet az is finom. Én azért rámentem volna:)
2020. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Sokan nem szeretik a csirkemellet, mert száraznak és íztelennek tartják. Nagy udvariatlanságra vall leszólni a más által készített ételt, plane ha meg se kóstolták.
2020. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:D esetleg ha valaki Pécs környékén lenne jöhet enni :DDD
2020. máj. 23. 14:08
 6/19 anonim válasza:
56%
Mellből tényleg nem szokás sima pörit csinálni, de egy tejfölös csirkepöri még simán abbol is elmegy ha az ember nagyon siet :)
2020. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Csinalj belole hortobagyi husos palacsintat ... igy meg megmentheted.
2020. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig abból szoktam, mert a férjem csak a száraz húst hajlandó megenni.

Azért az ehetetlentől még annak is messze van, aki cupákosabbra számított.

Dobd fel tejföllel, zölborsóval, vagy csinálj belőle rizseshúst, és még véletlenül se nevezd pörköltnek, majd úgy megeszik. :)))

2020. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
87%

Én pécsi vagyok,de most ebédelek :D amúgy én rájuk borítottam volna,mert ez bunkóság.

Egyébként mamám is szokott csinálni csirkéből és teljesen jó úgy is. Nincs kőbevésve,hogy nem lehet abból. Mi lesz, világvége?

2020. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

2 dolog miatt nem szoktak belőle.

Az egyik, hogy szárazabb hús, a másik a csóróság. A mellből lehet sült, pörköltbe meg jó bármi, taréj, belsőség, here, lég és nyelőcső, bőr, farháthúsa,...

2020. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!