Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó lecsesztek mert csirkemellb...

Jó lecsesztek mert csirkemellből csináltam a pörköltöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma gondoltam meglepem a családot egy nagy adag csirkepörivel, de hát én mellből csináltam és leszóltak,hogy ezt nem így kell, ezzel nem jó,és nem is ettek belőle :/

Szerintetek ez normális? Mi a baj a mellel pörköltben?


2020. máj. 23. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

10.! Azért megnézném ki az, aki beleteszi a légcsövet (gégét) a pörköltbe. Még levesbe sem tenném. Ennyiből a belet és beletehetnéd.

Kérdező! Azzal az eggyel van gondom, ha már fáradoztál vele, meg sem kóstolták. Szerintem nem is voltak éhesek.:))

2020. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%

11.-nek.


Pedig de! Sőt! A strucc légcsövéből készült külön csemege. Nem vicc!

2020. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig mellből csinálom, mert így szeretjük, így esik jól nekünk. Soha senki nem szólta még meg, de ha valaki Meg tenné ilyen stílusban hát valószínű, hogy nem jól reagálnék. Szerintem nincs semmi kőbe vésve, mindenki abból készít egy ételt amiből neki jó.
2020. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Ez a magyar virtus kérdező,ne foglalkozz vele. Ha valami nem úszik a zsírban,vagy nem mócsingos,pl csülök,pacal az már nem is jó.
2020. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

Mi nem csak mellből csináljuk, de az van benne több, mert a család nagyobb része ezt szereti. Aki erre ilyen bunkón reagál, az menjen és főzzön magának. Mondjuk legközelebb én is jól leszólnám az ő kajájukat.

Azt legalább elárulták, hogy akkor szerintük hogy kell csinálni? Azért kíváncsi lennék.

2020. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Én is pécsi vagyok, van még? :D
2020. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

Én sem kedvelem csirkemellből a pörköltet.

Én szeretem, ha vannak benne csontosabb, szaftosabb részek is.

Ennek ellenére megtiszteltelek volna azzal, hogy legalább megkóstolom.

2020. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen van :/ egyedül én ettem belőle :DDDDD
2020. máj. 24. 09:33
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Épp most írtam valakinek, hogy csináljon belőle paprikás csirkét. Én is tudom, hogy az igazi csirkepörkölt vagy paprikás csirke az úgy jó, ha minden ehető része benne van, régebben én is úgy készítettem, de mikor egyszer nem volt egész csirke, csak mell, akkor abból csináltam, és azóta teljesen rászoktunk.

Aki meg nem evett belőle, magára vessen. Leszólni valakit azért, mert megtisztel azzal, hogy főz nekem? Hát... valaki írta, hogy nem reagált volna jól.:D Valahogy én is íg lennék ezzel.

2020. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!