Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvics készítése...

Melegszendvics készítése tűzhelyen?

Figyelt kérdés

Bedöglött a sütőm.Jövő héten javíttatom meg.Van felbontott szendvicskrémem ami megromlik addigra.Így azt találtam ki ,hogy a kenyereket beteszem egy forró serpenyőbe,rárakom a fedelet egy üvegfedőt és így sütöm meg..

Ez így jó lehet szerintetek?Megsül rendesen,a sajt is ráolvad??


2020. szept. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Vizes lesz a fedő alatt. Hagyományos melegszendvicset nem fogsz tudni készíteni. Amit lehet, az az a típus, ahol megkensz 2 szelet kenyeret, az egyikre sajtót teszel, össze boritod őket és kevés vajon mindket oldalat megsütöd. Fedő nélkül.
2020. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerdesekkel teli ***** válasza:
55%

keszitsd el a szendvicseket a szokasos modon, a sajat izlesed szerint, "boritsd" ossze oket

vegyel elo sutopapirt, fedd le vele a szendvicst, majd egy nem hasznalt (regi, de tiszta allapotu) vasaloval susd keszre, (mindket oldalat)olyan lesz, mintha sutoben sutotted volna.

(kolis evek)

2020. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha van valami vastagabb, lehetőleg vas fedőd (pld. öntöttvaslábas fedője) ami passzol a serpenyőre, inkább azzal próbáld és úgy tedd rá a serpenyőre, hogy legyen egy kis rés ahol távozhat a gőz. Régen anyukám így sütött melegszendvicset, isteni volt. Protip, állítólag annál finomabb lesz, minél lassabban sül.
2020. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Meleg szendvics sütés serpenyőben:


[link]

2020. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kerdesekkel teli ***** válasza:
87%

Kettes vagyok, miert pontoztatok le, ez tenyleg egy hatasos technika😅

Nem vasalgatni kell, csak rajta hagyni, meg keszre nem sul.

majd ugyanezt megcsinalni a masik oldalaval is

a sutopapir miatt nem eg meg, es a kenyer sem erintkezik kozvetlenul a vasaloval.

Sok szendvicset ettunk igy az akkori szobatarsammal:)

2020. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért pontoznak le, mert halvány fogalmuk sincs a főzéshez, a konyhában a fakanalat összekevernék a habverővel, de tudják, hogy a lepontozásban verhetetlenek, hát azt csinálják.
2020. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a linket raktam fel, amelyből válogathat a kérdező, mégis lepontoztak. Őrültek.
2020. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
#5 én leírtam egy módszert, amivel tapasztalatból tudom, hogy isteni melegszendvicset lehet sütni, mégis lepontoztak, ne edd magad ezen :D
2020. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!