Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri venni zöldség párolót?

Megéri venni zöldség párolót?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés zöldséget eszek. Kifejezetten rossz az étrendem, és szeretnék változtatni rajta. Kevés időm van főzni, és ha éppen van egy kis szabadidőm, akkor általában hulla fáradt vagyok.

Korábban ettem már párolt zöldséget, és egész finom volt. Van értelme venni egyet? Jól tudom hogy rizst is lehet párolni vele? Esetleg tudtok ajánlani egy jó típust?


2020. szept. 27. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Tefal van, ez a fajta: [link]


Lehet vele fizetős készíteni, de az nekem nem jött be. Hogy megéri e.... Nekem megérte. De kezdésnek vehetsz egy pároló betetet egy már meglévő edényedhez.

2020. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2020. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogod használni, és ezután több zöldséget eszel, akkor megéri.
2020. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előbb pároló betétet vegyél, kitapasztalhatod vele, hogy valóban rendszeresen ennél e zöldséget ilyen formában és minimális befektetés egy zöldség párolóhoz képest :)
2020. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!