Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizzaszószt lehet csinálni...

Pizzaszószt lehet csinálni csak sűrített paradicsomból is?

Figyelt kérdés
Eddig mindig úgy csináltam, hogy passzírozott paradicsomhoz tettem egy kis konzerves sűrített paradicsomot, oregánó, kevés apróra darált fokagyma,só, és kis cukor. Így isteni lett. Viszont most nem kaptam a boltba csak sűrített paradicsomot ami sokkal markánsabb ízű félek nem lesz jó a szósz. Esetleg vízzel hígítva érdemes megpróbálni?
2020. dec. 17. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes higítani mindenképpen.
2020. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi egy próbát megér
2020. dec. 17. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én speciel nem az elején szoktam felhigítani. Kihasználom, hogy sűrítmény, így forró olajon picit le tudom pirítani, már a fokhagymával, kis lángra veszem, hozzá adom a cukrot, fűszereket, ezután öntöm fel vízzel, sózom, készre forralom. Tényleg jó szokott lenni.
2020. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Én a boltban szoktam venni a kis fémdobozos sűrített paradicsomot. Kibontom, bazsalikom, majoranna, fokhagyma belereszelve, só, bors. Rákenem a pizzara, feltét rá, és sütöm. Jobb mint a pizzakrém.
2020. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!