Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit rontok el a sütőmnél?

Mit rontok el a sütőmnél?

Figyelt kérdés

Vettem pár hónapja egy ilyen gáztűzhelyet, aminek a sütő része is gázos:

[link]


A drágább gázos gáztűzhelyek közé tartozik, ennek ellenére nem tudok vele rendesen sütni. Alul és a széleken éget, belül nyers marad minden amit sütök benne. (Pl most mézeskalács 4-5 perc alatt alul megégett, alulról számolva a 3. polcon volt, gyári tepsiben, sütőpapírral alatta.) Előtte is volt gázos sütőm, azzal 90%-ban megbirkóztam. Ezek a modern sütők ilyen rosszak vagy én rontok el valamit?


Várok praktikákat, mert lassan közel állok hozzá, hogy kidobjam. A nagyanyáink is gázos sütőt használtak, szóval a technológia szerintem jó kellene legyen...



2020. dec. 19. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is gázos volt régebben és hasonló volt a sütemény sütésnél a "teljesítménye" :) Nem tudom mi okozhatta.2 éve villanytűzhelyem és soha nem csinál ilyet.Hallottam olyan praktikát,hogy téglával az alját ki kell rakni és akkor nem éget.Én nem próbáltam,nem tudom működhet e?
2020. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy cserepet kell lerakni alulra vagy nekünk a gázszerelő azt mondta, alufóliával tekerjük párszor körbe a rácsot.
2020. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon és a páromnál is gázos sütőt használok. A gyári tepsit legalul hagyom benne és mindent úgy rakok be a saját tepsimben. Eddig csak egyszer sikerült szétégetnem valamit, de az nem a sütő hibája volt, a többi jó lett.
2020. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gáz sütőm van. Alulra cserepet raktunk, és a rács le van fóliázva, igy teljesen jó lett.
2020. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!