Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindenhol egy új kolbászfajtát...

Mindenhol egy új kolbászfajtát reklámoznak de nem látom azt, hogy hol lehet kapni és miből van? Fog ez bűzleni, penészedni?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy öt neves szakács gyúrta össze és garantálják, hogy minimum másfél évig eláll, a receptet pedig egy idős nemzetközileg ismert bácsi bocsátotta rendelkezésükre. A főszakács rutinos, a fűszereket most belekeverte, korábban már készített hasonlót egy kukta segítségével, nos az nem lett jó mert a fűszereket haza vitte, a kukta meg eltünt rengeteg adósságot hátra hagyva.

Talán nem itt kellett volna feltenni a kérdést.



2020. dec. 22. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Még nem láttam ezt a reklámot, de ", nos az nem lett jó mert a fűszereket haza vitte, a kukta meg eltünt rengeteg adósságot hátra hagyva." Ebből a részből nekem valami lehúzás érzetem van.
2020. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!