Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Epres-fehércsokis mascarpone...

Epres-fehércsokis mascarpone torta ehető még 4 naposan?

Figyelt kérdés
Szerda reggel sütöttem, szombaton ennénk meg. Vagy ha az nem jó, tehetem fagyasztóba addig? Fagyasztott eper van benne.
2020. dec. 24. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Mascarponet sajnos nem nagyon lehet fagyasztani. megromlani nem fog szombatig a hűtőben, de nem tudom nem lesz-e hűtőíze, legalábbis én a vajkrámeket már nem szeretem ha két napot volt a hűtőben, mert érződik rajta. Mascarpone krémet még nem teszteltem így, de szoktam néha mákkal meg görög joghurttal összekeverni és azt enni édességnek, 3-4 napig ki szokott tartani és az úgy okés még teljesen.
2020. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, végül nagyon finom lett, kellően megszívta magát a piskóta a krémmel, összeértek az ízek, puha maradt és szaftos :) Lefedtem alufóliával, semmi mellékíze nem lett így. Simán, hűtőben tároltam.
2020. dec. 27. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!