Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Forró csoki por receptek?

Forró csoki por receptek?

Figyelt kérdés
Forró csoki por receptek kellenének. A neten találtam viszonylag sokat, de egyik sem megfelelő. Karácsonyi ajándék lenne, ezért kérlek válaszoljatok gyorsan!

2020. dec. 24. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
vegyél boltban készet
2020. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem ertem a kerdest. Vannak keszen kaphato forrocsoki porok, azt csak elkevered tejjel vagy vizzel, attol fuggoen, hogy mit ir a csomagolas, es kesz. Ehhez nem kell kulon recept szerintem. Ha hazilag akarsz kesziteni, de egyik recept se felel meg, akkor meg foleg nem ertem a kerdest :D
2020. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Por helyett inkább olvassz minőségi etcsokit, tegyél bele vaníliát, fahéjat, vagy valami alkoholt, öntsd jegkockatartoba, tegyél bele kanalat vagy jégkrém pálcikát és hagyd megdermedni.
2020. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
reszelt csoki, kakaó por, kókusz, fahéj, cukor (mindent ízlés szerint, a reszelt csokin és a kakaó poron kívül semmi sem kötelező, légy kreatív) Ha fehér csokisat akarsz értelem szerűen fehércsokiból csináld.
2020. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem késő,én ezt adtam ajándékba:

Konyhai késes aprítóba teszed a következő alapanyagokat,és összekevered:

1 tábla étcsoki (jó minőségű)

1 csésze (1dl) nádcukor

3 evőkanál kakaópor

3 evőkanál étkezési keményítő.

Ezután mehet üvegbe.

2dl forró tejbe kell belőle 2kiskanállal.

2020. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!