Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A barátomnak most lesz a...

A barátomnak most lesz a névnapja és arra gondoltam, hogy csinálok neki csokis epret. Bele mártom az epret forró csokiba és az rászárad. Szerintetek jó ötlet? Vagy esetleg tudtok finomabb receptet SÜTÉS NÉLKÜL?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet a csokiba mártott eper, márthatod különböző olvasztott csokiba az epret és sok mindent szórhatsz a csokira vagy hempergetheted meg benne őket.


Itt van egy két recept hozzá:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, meg nagyon szép is lesz. Én olyat csináltam, hogy aszalt sárgabarackot mártottam csokiba, majd kókuszreszelékbe hempergettem. Remek volt az ízharmónia, és szuperül nézett ki. De nyugodtan csináld csak az eperrel, szerintem örülni fog neki.
2012. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. majd felhasználom az ötleteket és lehet, hogy más gyümölccsel is megcsinálom
2012. júl. 18. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!