Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek, ha éhes vagyok?

Mit egyek, ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem vagyok finnyás, csak nem szeretem azokat az ételeket, amik itthon vannak vagy most nem kívánom őket. És ezért nem szeretnék úgy enni, hogy nem kívánom, mert kb. annyi fog történni, hogy beveszem a számba és kiköpöm... Olyat írjatok, ami max. 10 perc alatt van meg, mivel eléggé éhes vagyok...
febr. 19. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 leírod hogy ami van azt nem szereted. azt nem írod le, miből lehetne bármit is csinálni. de válaszokat akarsz. mégis hogy??
febr. 19. 17:22
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Old meg! Ha ehes vagy, csodakra leszel kepes :)
febr. 19. 18:22
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 jól beszélsz.

Meglásd kérdező, igaz az ősi bölcsesség: "legjobb szakács az éhség!" xd

febr. 19. 18:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Ami jólesik. :)
febr. 21. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!