Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnám megtisztítani a...

Hogyan tudnám megtisztítani a serpenyőm alját és oldalát a fekete szennyeződésektől?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Leáztatod erösen lúgos szerbe (zsíroldó) pár órára, utána le tudod róla mosni, ha marad rajta, akkor megismétled.

És ezután minden egyes használat után azonnal takarítsd le, akkor nem lesz ilyen.

2021. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Minden attol fugg, hogy milyen az a serpenyo. Ha teflonos, akkor kitarto mososzeres aztatassal, forro vizben. Ha sima vas, akkor johet a femforgacs dorzsszivacs, aztan lehet nekiesni sikalni.
2021. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kívül van vagy belül? Ha kívül az engem nem nagyon izgat, ami lejön dörzsivel az lejön, ami nem az nem. A belsejét leírták.
2021. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokáig nem foglalkoztam vele, max ami lejött dörzsivel, azt hittem ez így marad. Aztán lett mosogatógépünk, és lehozta kb. 10. alkalomra a több éves fekete foltokat. Jól meglepődtem. Szóval nem lehetetlen leszedni. Extra forró víz, és ezek szerint rengeteg áztatás.
2021. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
eddig kellett volna a külsejét is mosni, nem most próbálni levakarni az ezerszer ráégett sz-art
2021. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!