Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet szépen zselével...

Hogy lehet szépen zselével díszíteni egy tortát?

Figyelt kérdés

A kisfiam vágyálma a családi szülinapi bulijára csoki torta, amin ropog a csokibevonat és a tetején barack van zselé rétegben. Őszintén... nem vagyok egy nagy tortadíszítő mester. Még a kemény csoki sem tudom hogy lesz szép rajta, nemhogy még egy zseléréteget is szépen "ráépítsek". :D

Segítsetek kérlek hogyan érhetném el, hogy ne folyjon le az egész róla. Mivel lehetne "keretet" adni neki?

Ha valaki a csokibevonatra tudna receptet adni, azt is megköszönöm.


2021. ápr. 4. 21:51
 1/2 anonim válasza:
2021. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne, ha a torta tetejére sütnél egy gyümölcstortát is, amit csokibevonattal töltenél meg, rátennéd a barackokat és beleöntenéd a zselatint? Így meg lesz a kerete. A gyümölcstortát ragaszd össze valami finom töltelékkel a rendes tortával, kívülről is vond be csokimázzal.


A gyümölcstortát én 4 tojásos piskótatésztából csinálom, a formát kivajazom és zsemlemorzsázom. A liszt egy része helyett megpróbálhatsz bele kakaóport szórni, bár úgy én még nem csináltam.


[link]

2021. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!