Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi kenyér kell 5 főre...

Mennyi kenyér kell 5 főre gulyásleves mellé?

Figyelt kérdés
Ebből 2 fő férfi, akik szeretnek sokat enni.
2021. ápr. 10. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

9: Sőt, ma már annyiféle kenyér van és annyiféle ételérzékenység, emésztési probléma, hogy azt is megkérdezném, milyen kenyeret ennének.

sőt azt is, milyen arányban legyenek a levesben a hús, a krumpli, a lé, és a zöldségek.

Mindenkinek más az ízlése.

Én nem bízom a véletlenre, hogy jól érzik-e magukat nálam, nem próbálom meg kitalálni, ki mit szeret, egyszerűen megkérdezem.

2021. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
9: Mást se csinálsz, csak kritizálod, akitől ajándékot kapsz és fikázod, amiket ingyen kapsz, és még az neked a szarrágó, aki érdeklődik, mit szeretnél ajándékba kapni.
2021. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Egyenek kalácsot!
2021. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

12. A kérdezőt kritizálom, én nem kaptam tőle semmilyen ajándékot. Nevetséges a felvetése. Egyébként sosem megyek üres kézzel vendégségbe, még egy bográcsoláshoz sem.

11. Akinek egészségügyi problémája van, az jelzi előre, de valószínűleg tudni fogom azokról úgyis, akit vendégségbe hívok.

2021. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy egy egyszerű kérdésen ennyit vitatkoztok. Illetve az is, hogy ebből már rögtön arra következtet valaki, hogy milyen lehet az a gulyás. 😂😂

Ha esetleg érdekelne bárkit a nagy vita közben: kenyeret akarok sütni, mert menni fogok az egyik ismerősömhöz. Nem tudom, hogy mennyivel szokás számolni, mert a családunk ritkán eszik kenyeret és olyankor sem azt nézem, hogy ki hány szeletet eszik.

Csak egy átlagos adatot kértem hozzá, mert azt akarom, hogy eleget süssek, nem pedig a filléreket számolom. De bocs, hogy egyáltalán kérdezni mertem azért, mert 16 évesen nem vagyok vele teljesen tisztában. 🙂

2021. ápr. 12. 14:43
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Csinálj amennyit tudsz, aztán a vállalhatóbbat elviszed.
2021. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Vazze! Honnan tudod, hogy mennyi levest kell főzni?
2021. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!