Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olajsütőt érdemes...

Milyen olajsütőt érdemes venni? Mire figyeljünk vásárláskor?

Figyelt kérdés
Mit kell megnézni olajsütő vásárlásakor, mit tudjon, mi hogyan legyen rajta-hozzá, milyen kialakítású legyen? Nem volt még ilyenünk, nem tudjuk milyenek a mindennapi használatban. Sok sültkrumplit, rántotthúst, sült halat eszünk.

2021. ápr. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fritelt. Egy belga márka, azok pedig a világ legnagyobb sültkrumpli-rajongói.


Én nagyon meg vagyok elégedve az én 4050-es modellemmel, nehéz lehűteni az olajat és a dupla fűtőrács gyorsan vissza is tornázza a jó hőmérsékletre. Abszolút érezni a különbséget ugyanazon márkájú ételeknél a korábbi Philipsszel összehasonlítva.


Ez a cég a magyar forgalmazójuk: [link]

2021. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2021. ápr. 24. 00:52
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Csak csatlakozni tudok az első válaszadóhoz. Tavaly tavasszal ment tönkre a noname elődje és egy Fritelt vettem én is. Fogalmam sem volt, hogy ilyen rövid idő alatt is fel lehet fűteni az olajat, ahogyan ez teszi. És egyszerű nagyon. Teljesen szét lehet szedni. Zseniális!

Tavaly az egész család megelégedésére legalább 5-ször annyit használtam, mint az elődjét tavalyelőtt. Sütöttem fánkot és lángost is sokat benne. De a rántott cukkinitől a hasáb burgonyáig nagyon szépen és gyorsan elkészül benne minden. Fogalmam sem volt korábban, hogy milyen a jó olajsütő. Mostmár tudom :-)

2021. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!