Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kerüljem el, hogy a...

Hogyan kerüljem el, hogy a sütinek beomoljon a teteje?

Figyelt kérdés
Kevert sütinek vagy piskótának is volt, hogy középen lyuk volt és az oldalában mintha kissé nyers volt. Hogy kerüljem el?

2021. ápr. 29. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

a recept szerint megadott hőmérsékleten sütötted?

Jól beállítható a sütőd?

Gázsütőnél sajnos a hőfok nem túl jól állítható...

2021. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
toltsd meg valamivel :)
2021. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor omlik össze, ha kinyitod a sütőt idő előtt. Tessék megvárni, ameddig teljesen megsül.
2021. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyitottam ki a sütőt! Villanytűzhelyem van és mindig a megadott ideig sütöm.
2021. ápr. 29. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt írtad, hogy a szélét nyersnek érzed, tehát, lehet, hogy mégis kinyitod idő előtt. Ha nem ez, akkor pontosan látni kéne mit hogyan csinálsz, mert ott kb. minden lépésben lehet rontani valamit.
2021. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem nyitottam ki, bár amikor kész volt a nyers tészta, akkor kapcsoltam be a sütőt nem előtte és vártam egy picit amíg pisiszünetet, stb. tartottam...

Lehet, hogy nem volt elég meleg...

2021. ápr. 29. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Woah!

Hát ez a baj!

Nálunk a kevert tészta és a muffin sütése azzal kezdődik, hogy bekapcsolom a sütőt! Hőlégkeveréses fokozatra. És vagy 10 fokkal magasabbra állítom, mint ami szükséges, mert mikor majd elkészül a tészta és beteszem, a kinyitással úgyis esik 10 fokot a hőmérséklet. Ha már betettem és rácsuktam az ajtót, akkor állítom be a kellő hőfokot.

2021. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, figyelni fogok!
2021. ápr. 29. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!