Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt lehetne készíteni...

Milyen ételt lehetne készíteni, ha csak túró, krumpli, zsemlemorzsa, vaj és rizs áll rendelkezésre?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb nem használható, azaz nincs, de természetesen a hozzávalók közül bármelyeket ki lehet hagyni. Cukor sincs.

2021. máj. 20. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Aki két fogást is ki tud kombinálni, annak megy a zöld kéz!


Fűszerek természetesen vannak, só, bors, köménymag, ám paprika ugyancsak nincs.

2021. máj. 20. 20:49
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Editke, rég láttunk! 😂
2021. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Vékonyra szeletelt krumplit sózd be és hengergesd bele zsemlemorzsába!

A sótól lesz rajta annyi nedvesség, hogy rátapad a prézli. A vajban süsd ki ropogósra és rizskörettel tálald!

Második fogást a túróra nem tudok, ha semmi más nincs otthon.

Mondanám a körözöttet, de ahhoz is kell egy hagyma, és a fűszerek.(só, porpaprika, kömény, pici bors)

2021. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Mondjuk a körözöttet meg lehet csinálni porpaprika nélkül is, de vajat már nem tudsz bele tenni, mert az elfogyott a rántott krumplihoz, tejfölöd meg nincs.

2021. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wellington belszin? Persze par dologert meg le kell ugrani a nonstopba :)))
2021. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl.: Belga sültkrumpli, főtt rízs és túró. Nem értem miért kell mindig mindent tulbonyolítani.
2021. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

végül az lett, hogy a krumplit megfőztem, és összegyúrtam a túróval, meg zsemlemorzsával, majd kilapítva megsütöttem a vajon, így kaptam egy tócsniszerű izét


a rizst megfőztem, és az volt hozzá a köret

2021. máj. 21. 04:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem kellett volna belegyúrnod a zsemlemorzsát, hanem inkább beleforgatni, akkor biztos jobb lett volna!

Na mindegy, a lényeg, hogy ettél valamit és nem éhesen feküdtél le!

2021. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!