Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spenót receptet keresek baba...

Spenót receptet keresek baba szakácskönyvből?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert szuper receptem volt baba szakácskönyvben.

Arra emlékszem, hogy tejbe áztatott kenyérkockákkal kellett sűríteni.

13 év telt el, a könyv már nincs meg, de a 7 éves fiam mindent imád, ami spenótos.

Pontosan ezt a receptet keresem. Ha valakinek van baba szakácskönyve, megnézném nekem?


Nagyon köszönöm!



2021. júl. 20. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Baba receptek: finomságok spenótból [link] hátha találsz valami használhatót.
2021. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Mi a kulonbseg a tejbe aztatott kenyerkocka es a gyenge rantas kozott? Tej amugy is kell a spenotba.

Miert kell kulon recept egy olyan dologhoz ami alapjaraton is tok jol mukodik?

7 eves a fiad es bebikajaval akarod etetni? En ezt nem is ertem :)

2021. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, bébikajával akarom etetni.

Nem azért, mert félek a rántástól, vagy bármiről... Egyszerűen az annyira finom volt, hogy esőszülöttem habzsolását nyálcsorgatva néztem végig, hogy majd a maradékát eltűntessem ;)

Aztán nagykoraában még kérésére megfőztem, persze akkor már nagyobb tételben.


De elfelejtettem a receptet. A kicsinek meg sose főztem ilyet, pedig pizzán, töltött halban imádja. Ezért akarom pontosan úgy elkészíteni, ahogy már bevált.

2021. júl. 20. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen szakácskönyvem, de anyám mindig úgy csinálta a spenótot, hogy megpárolta, sóval, fokhagymával ízesítette, és ahogy mondod, tejben áztatott zsemlével vagy kenyérrel sűrítette be. Csak villával törte össze az ázott zsemle, illetve kenyérszeleteket, és úgy keverte bele. Ha jól emlékszem, egy kicsit forralt is rajta, Nyilván, ha kockára van vágva a zsemle vagy a kenyér, jobban megszívja magát és könnyebb is összetörni.

Vagy itt van ez a recept:

[link]

Hátha valamelyik ió lesz, (Nálunk nem volt benne vöröshagyma.)

2021. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!