Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz nálatok ma az ebéd?

Mi lesz nálatok ma az ebéd?

Figyelt kérdés

Nálunk zöldborsó leves csirkefarháttal, nokedlivel, tejszínes-gombás spagetti és kókuszkocka

:)


2021. szept. 19. 07:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
Paradicsomos káposzta, sült hús, lekváros piskóta tekercs.
2021. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%
én olyan klasszikus családból származom hogy minden vasárnap szinte kivétel nélkül húsleves van, rántott hús és krumplipüré. tudom, más összetenné a kezét érte, de folyamatosan hétről hétre mindig az, annyira unalmas már! de a borsóleves is valami olyan mániája anyumnak hogy minden héten van, azt sem kívánom a hátam közepére. na és a pörkölt és a fasírt....nem mondom, megeszem mert ezt kell ennem, de annyira unalmasak már. tudom, azt mondjátok akkor főzzek magamra, meg is teszem néha, de nincs nagy skillem hozzá. ennek ellenére számtalan olyan recept lenne amit meg tudna csinálni az én anyuskám is csak épp nem hajlandó rá mert fél hogy elrontja meg marad a klasszikusoknál. akármilyen elfogadó is vagyok, unom. és több tíz éves főzési tapasztalattal nem hiszem el hogy más nem menne csak az unalomig ismételt magyar megszokottak
2021. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, #22.

Barátnőm is így nőtt fel, akkor megfogadta, hogy saját háztartásában nem így fogja csinálni. Ki is borult anyósa, amikor Kati egy vasárnap paradicsomos káposztafőzeléket csinált sült tarjával :D

2021. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk az anyai nagymamám volt ilyen. Húsleves, pörkölt nokedlivel, rántott hús tört krumplival, télen csalamádé, nyáron uborkasalata és valami sütemény. Anno is imádtam, most is szeretném, de már nagyon régóta nincs köztünk. Hetente egyszer volt, a többi napon otthon anyu főzött, vagy suli menza, így nem volt unalmas. De megértem azt is, akinek ez így nem jó. Én magam változatosan főzök, hagyományos magyaros étel nagyon ritkán kerül az asztalra - nem is Magyarorszagon élek- de vannak visszatérő etelek, amiket nagyon szeret a család, így mondjuk hetente egyszer biztosan van fasirt. Igaz, neha fasirtrud, neha puresitett paradicsom es paprika van benne, neha baconba tekerem, vagy chili szosszal csinalom tojas helyett, de alapvetoen fasirt az.
2021. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnap pizzat sütöttem és pfokhagyma krémleves volt. Gyerekek kérésére :)
2021. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk szerencsere nem mennek ezek a hagyomanyos kajak, mert rosszul lennek toluk ha folyamatosan ezeket kene ennem. A rantott hus pl a legfantaziatlanabb, legunalmasabb kaja SZERINTEM, de mivel kb parhavonta egyszer eszem, igy jo, olyankor bejon. De nem tudom elkepzelni, hogy minden heten legyen itthon :D

Hagyomanyos kajakrol jut eszembe, hogy mondjuk most valami jo husos tarhonyat ennek, szerintem evek ota nem ettem :)

2021. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséges fasirtot csináltam paradicsomos mártogatóssal és rukkola salátával
2021. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!