Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mirelit hasábburgonyát csak...

Mirelit hasábburgonyát csak akkor lehet a sűtőben olaj nélkül sűtni ha ez fel van tünteteve a csomagolásán?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
amúgy is lehet, csak esetleg nem lesz jó
2021. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha fogyókúra miatt mondod, akkor ne a sültkrumplival fogyókúrázz. Megtetehed, hogy pamaccsal megkenegeted olajjal és úgy, de nem lesz az igazi. Ha krumplit akarsz enni, főzd meg, az se baj, ha mirelit.
2021. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Lehet sütni ha nincs akkor is ha nincs rajta.

Kevés háztartásban van még forró levegős sütő így sok csomagoláson még a hagyományos felhasználás van feltüntetve.

2021. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

“ Kevés háztartásban van még forró levegős sütő ”


Ezt szinte az össze elektromos sütő tudja.

Azért van csak a hagyományos feltűntetve, mert az nem elősütött, és nincs olajtartalma. Én egyszer próbálkoztam olyan rántotthússal, amin nem volt rajta a sütő, nemnis lett jó. Olyan punnyadt lett az egész.

2021. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Én "sütöttem" már sütőben ilyet (amin fel volt tüntetve), inkább főtt volt, mint sült.
2021. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

5-ös: akkor nem jól csináltad! A lényeg az, hogy a krumplidarabok ne érjenek össze, a sütö elég forró legyen és többszöt meg kell rázogatni, hogy minden oldalról megsüljenek.

Ha lényeges az olaj, akkor a zacskóba, amiben a krumpli van, tegyél 1-2 evökanál olajat és alaposan rázd össze, mielött a tepsire teszed.

2021. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Köszönöm, akkor legközelebb így csinálom. Talán benne is volt a leírásában, csak nem olvastam el, pedig ez nem szokásom. Valószínűleg sok is volt a tálban.
2021. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!