Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyi cukorpásztorbot...

Karácsonyi cukorpásztorbot receptek?

Figyelt kérdés
Mik az alapanyagok és a mennyiségek? Hogy kell házilag elkészíteni?

2021. dec. 19. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Candycane?

Egyszerűbb venni, egy ezresből megvan

2021. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A candy canehez nagyon speckó szaktudás kell, mert forró cukrot kell tekerni-csavarni, ami ugye éget.

Így covidos télen én tuti nem próbálnám be, hogy hány szabad kapacitás van a kórházban, égési osztály vagy sem.


[link]


Inkább süss mézest.

2021. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

A honvédban egész korrekt az égési osztály, nemrég sajnos kipróbáltuk, mondjuk nem cukorka miatt.


De én pl vendéglátós sulit végeztem, ergo van kb 100 cukrász ismerősöm akikből összesen kettő tanult meg cukor nyavalyákat készíteni, külön tanfolyamon.

Én a helyedben nem állnék neki házilag.

2021. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tavaly sikerült összedobnom egy olyan állagú nyúlós cukrot, amiből aztán tudtam készíteni hasonló formákat, de akkor kísérleteztem, így a pontos arányokat sem tudom. Amúgy a cukorhőmérőt elintéztük és ha jól tudom van hővédős kesztyű is ilyen munkákhoz.


#2.

Azt a kihívást már leküzdöttem. Már tegnap befejezünk vagy 5-6 tálcával. :-)

2021. dec. 19. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a színezése az ami gépek nélkül nem igazán kivitelezhető
2021. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a macera megéri akkor csináld. De felesleges, annyi féle ízben vannak.
2021. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!