Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » MPM S-633G gofrisütő véleménye...

MPM S-633G gofrisütő vélemények? Vagy hasonlót ajánlanátok ebben az árban és formábaan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nyilván nem "bolti minőségű". Néztem az MPM drágább (kb.15 ezres) verzióit is és a Domot is (van egy 16 ezerért), ezek is tetszenek, de sajnos nem férnek már bele a keretbe. Végül megláttam az MPM-nek ezt a kisebb olcsóbb gofrisütőjét, egészen meg is tetszett, csak véleményekre volnék kíváncsi, mivel nem nagyon találni.


Eddig egy "ezeréves" kis szívecske formájút sütő készülék van otthon, ezt szeretném egy jobbra leváltani (mindenképp négyzet/téglalap alakút sütőre).



2022. jan. 31. 20:38
 1/2 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg MPM MGO-20M, ami még szóba jöhet.

Esetleg tapasztalatokat tudnátok írni?

2022. jan. 31. 20:40
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Lidl-s, Aldi-s gofrisütő teljesen megfelelő és a legrentábilisabb az ára és 3 év garanciája miatt.

Mi a másodikat vettük ősszel (4990.- Forintért, ha jól emlékszem). Az előző 6 évig bírta. Az cserélhető sütőbetétes verzió volt, annak gofri része évekig jó volt, a sztéksütő lapja hamarabb ment tönkre, mert sokszor odaégett a hús és nem lehetett letakarítani.

Most külön szendvicssütőt és gofrisütőt és kontaktgrillt vettünk. (nem egyszerre)

2022. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!