Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legjobb mirelit...

Melyik a legjobb mirelit sültkrumpli?

Figyelt kérdés
Lidl-öset vagy Sparosat szoktunk venni, már unom, nem is finom. Múltkor vettünk az Aldiban és az sem volt jó. Melyik a legjobb? Az se baj, ha drágább.

2022. febr. 14. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Aviko.
2022. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is az Aviko. Mi főleg a vékonyat kedveljük. Avikoból az édesburgonya is finom.
2022. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. febr. 14. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pennyset szoktam venni, nagyon fincsi.
2022. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
+1 a pennysre. Akkor igazán jó, ha hirtelen sütöd világos aranyra, tehát ilyen pont túl halványra. A pirult íze nekem nem jön be. Ezt is méretezni kell, hogy kevés maradjon, mert rettenetes már egy óra állás után is, de frissen minden jóárasat bőven kenterbe ver, és beadja fűszersókkal is, brassóinak is (olyankor a húst is csíkokra vágom), meg hambi és kóla közé is elég betyár.
2022. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!