Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 100g gluténmentes lisztkeverék...

100g gluténmentes lisztkeverék hány g fehérlisztnek felel meg sütésnél?

Figyelt kérdés

Vagy ez ugyanannyinak minősül?

Sütni szeretnék lepényt, ahol fehérliszt van a receptben ezt váltanám ki gluténmentessel, de nem tudom, hogy az arányok hogyan oszlanak el?! Valaki aki jártas ebben, segítene? Most kezdtem el a GM étkezést..



2022. máj. 16. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ ,mi van a lisztkeverékben, meg konkrétan mit akarsz belöle sütni, a receptekben nem lehet csak úgy kicserélni a liszteket.

Keress rá gluténmentes receptekre, akár egy-egy konkrét ételre is, az segít a leginkább

2022. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon függ hogy milyen lisztkeverek. Nem is mind valo minden etelbe. A csomagolasan tuti van peldarecept, abbol indulj ki.


Kelt tesztak pedig glutenmentes lisztbol altalaban folynak

2022. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kaproslepény készülne a lisztet még nem vettem meg, nézelődtem csak, hogy melyik milyen. De akkor ezek szerint van ehhez külön gluténmentes liszt? Mármint ha kelt.
2022. máj. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!