Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vaníliás cukrot lehet vanillin...

Vaníliás cukrot lehet vanillincukorral helyettesíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Fánkhoz kellene, viszont csak vanillincukor van itthon.



2022. jún. 1. 00:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%
Igen
2022. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Persze
2022. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Kb. Ugyanaz 🙂
2022. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Amelyik receptben vaníliás cukrot írnak, biztos lehetsz benne, hogy vanilinre gondolnak... soha életemben nem tettem különbséget köztük.

Szoktam venni bourbon vaníliás cukrot néha, ha különlegeset sütök, de ez csak a saját agymenésem.

2022. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan az a kettő.
2022. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A kettö nem ugyanaz! A vaniliás cukorban igazi vanilia van, a vanilin meg kémiailat elöállított, kicskt hasonló illatú vegyszer! A kettö közt rettenö nagy különbség van.
2022. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Egész nyugodtan. Ugyanolyan jó lesz
2022. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

A vaníliás cukorban igazi vanília van, a vanillincukor pedig mű, ezzel együtt (mivel úgysem teszünk bele fél kilót nyilván), teljesen mindegy.

Én még tartok itthon vanília aromát is, és vanília pasztát is, aztán mikor mit teszek bele. Bourbon vanília cukrot is tartok, de ahogy írta itt egy másik hozzászóló, azt csak "illusztris" édességekbe teszem.

Kb. vanília rudat nem tartok, nagyon drága is, és nincs is időm szarakodni vele.

2022. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jó lesz.
2022. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Mindentől függetlenül Kérdező, keress egy normálisabb receptet, mert ez nekem fura.

Mi az a 0,8 db. tojássárgája, 0,8 kávéskanál só? Vagy miért lehet csak 3,8 dl olajban kisütni?

Összedől a világ 4 dl olajtól?

Tessék itt van egy normális:

[link]

vagy ez:

[link]


...és akkor még arról nem beszéltünk, hogy a fánktésztába szoktak tenni 1-2 evőkanál rumot (nem érződik ki az íze) mert akkor nem szívja meg magát olajjal.

2022. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!