Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Hausmeister grillsütőt...

A Hausmeister grillsütőt lehet "rendes" sütőként használni?

Figyelt kérdés

A Hausmeister HM6104A-t, vagy hasonló (mini) grillsütőben lehet süteményt, rakott krumplit, pizzát, fűszeres burgonyát, stb. sütni, vagy csak melegszendvics és csirkesaslik elkészítésére használható?

Válaszaitokat, véleményeteket, tapasztalatotokat előre is köszönöm!



2022. júl. 24. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem túl kicsi, tegyél még rá és vegyél egy nagyobbat. Nekem ilyenem van, hőlégkeverés, forgónyárs, tud nindent, szeretem.


[link]

2022. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és egyedül vagyok, de kell ekkora. Pirítóshoz, melegszendvicshez van egy kölön kicsi.
2022. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen van, mint amit kérdezel, sok mindenre lehet használni rendes sütöként, ha kisebb adagot akarsz készíteni, süteményeket, 1-2 adagos rakottakat, rablóhúst stb rendszeresen ebben készítem. Nekem tökéltesen megfelel, egyedül magasabb húsfélét (grillcsirke) nem jó benne sütni, mert túl közel van a felsö fütöszál, a böre megég, mielött átsülne.
2022. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es, köszi, de ezt most kihagyom. Az "enyém" most 7699 Ft a Tescoban, a tiéd meg 19000-rel több.

A 2-es hozzászólásodra: nem teljesen a sütő kiváltására használnám, inkább kisebb-közepes dolgok, adagok sütésére, hogy ne kelljen jobb esetben is 20 percet mennie a nagy sütőnek.


3-as, köszi, még lenne néhány kérdésem. Amit látni benne képeken, az rendes kicsi tepsi, vagy csak tálca a lecsöpögő zsiradéknak? Valamint mind a két fűtőszál felül van, vagy az egyik alul? És egy bolti fagyasztott pizza szerinted befér?

2022. júl. 24. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami van, ott a benne lévö tálca elég lapos, nem kifejezetten tepsinek való. Viszont két pozicióba lehet tenni ezt is meg a rácsot is, lehet variálni.

Egy fütöszál van a tálca alatt meg egy fölül.

Eredetileg ezt sok helyen pizzasütönek árulják, egy bolti pizza pont elfér benne.

ÉN vettem hozzá plusz kis tepsit (a méretre kell figyelni), illetve sok más -laposabb vagy mélyebb - sütöformát használok, amit a rácsra állítok.


Nekem is van egy rendes sütöm is, de azt inkább akkor használom, ha nagyobb mennyiséget akarok egyszerre sütni, a kicsi hamarébb felmelegszik, és egy-két adagot jobb ebben készíteni. (Most ebben a forróságban meg igen nagy a különbség, mennyit melegít a konyhában)

2022. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!