Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karfiolsteak (vagy más karfiol...

Karfiolsteak (vagy más karfiol föétel) recept(?)

Figyelt kérdés

Kipróbált recepteket kérnék karfiolsteak vagy egyéb állati termék mentes karfiol föételekhez, lehetöleg valami módon sütve a karfiolt.

Különbözö allergiák és intoleranciák miatt semmiféle állati fehérjét nem fogyaszthatok, legalább is egy ideig, ezért keresnék valami alternatívát.

Lehetöleg növényi helyettesítöket sem szeretnék tejtermékek helyett használni, föleg olyan recepteket, linkeket kérnék, amikhez nem kell semmiféle elöre feldolgozott hozzávaló.

(A karfiolból nem lehet steak-et csinálni, meg hasonló kommentárokat nem kérnék, aki tud szöveget értelmezni, az fel tudja fogni a kérdésem lényegét.)

Elöre köszönök minden segítséget!



#húsmentes #karfiolsteak #karfiol föétel #tej-tojásmentes
2022. júl. 30. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neten, facebookon millió meg egy recept van, pl ercsi receptjei ételérzékenyeknek
2022. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es: köszi, de nem igazán jutottam elöbbre. Facebookom nincs, a neten meg a legtöbb, amit találok, az unalmas, csak karfiol megsütve, ezért is keresnék kipróbált receptet.

Az ercsi receptjei címszónál meg nem sikerült semmit találni, ami nem facebook, pontosabban egy oldalt találtam, de ott csak a profilját találom, recepteket nem.

Ha be tudnál linkelni valamit, megköszönném.

2022. júl. 30. 19:24
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Persze, mert végig kéne nézni a posztokat, képeket, amik a recepteket tartalmazzák. De oersze egyszerűbb a készet várni. Egy steaktől mit vársz? A karfiolt meg kell sütni. Maximum a fűszerekben fog eltérni a recept
2022. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

"a neten meg a legtöbb, amit találok, az unalmas, csak karfiol megsütve, ezért is keresnék kipróbált receptet."

1. Ami a neten van, az garantáltan "nem kipróbált"?

2. A gyakorikerdesek.hu oldalon található hozzászólások nem számítanak a net részének?

3. Ami "kipróbált" az garantáltan izgalmasabb, mint az "unalmas netes" recept?

2022. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as és 4-es: egyrészt ne akarjatok kötözködni, másrészt ha a kérdésre nem tudtok válaszolni, akkor inkább ne írjatok.


Mellesleg a legtöbb receptnél nincsenek posztok meg képek pluszban, másrészt meg rengeteg nem kipróbált recept van, amit valaki cska kitalált.

A neten talált receptek kifejezést természetesen félre lehet értelmezni, ha valaki akarja, de ez csak veszekedés, ha gondolkodnál, akkor fel tudtad volna fogni a kérdés értelmét.


Szóval, vagy adjatok értelmes választ a kérdésre: recept, tipp, link, vagy maradjatok ki belöle.

2022. júl. 31. 08:16
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem kötözködtünk és segítettünk, mellesleg szívesen. Ebből látszik, hogy lusta vagy, meg se nézted mit írtam, mert akkor tudnád, hogy karfiolsteak recept is van fent képpel full leírással együtt
2022. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem már egy csomót - még mielött kiírtam a kérdést -, de annyira letéröek a receptek, hogy teljesen elbizonytalanodtam tölük.

Van, ahol 5 percig kell sütni, van, ahol 20+20, van, ahol sütöben, máshol serpenyöben, van, amikor le kell fedni, van, aki szerint nem, vagy kell hozzá valami folyadék, vagy anélkül a jó, stb. EZÉRT IS kértem volna tapasztalatokat!

Szóval nem, nem vagyok lusta, CSAK bizonytalan, te ellenben továbbra sem segíteni akarsz.

Ha tudsz olyan KONKRÉT receptet, amit már elkészítettél és jó lett, linkeld be légy szíves.

2022. júl. 31. 11:19
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

"Van, ahol 5 percig kell sütni, van, ahol 20+20, van, ahol sütöben, máshol serpenyöben, van, amikor le kell fedni, van, aki szerint nem, vagy kell hozzá valami folyadék, vagy anélkül a jó"

Látod, látod, pont ezért nagyon fölösleges ez a hiszti, mert nincs 1 igazi recept.

Millió megközelítés van, mert nagyban függ az alapanyagok méretétől, frissességétől, minőségétől, függ az ízléstől, mert van aki puhábban, van aki ropogósabban szereti, van aki szárazabban, van aki szaftosabban, arról nem beszélve, hogy vannak ugyanúgy működőképes alternatívák (serpenyő/sütő).

Továbbra is felfoghatatlan számomra, hogy az eddigi 50 ezer megtalálható recept mellé plusz 3 recept miben fog segíteni? Miben lesznek ezek jobbak? Ha most én bemásolok a netről egy random talált receptet akkor szaladsz és már csinálod is?


A népszerű receptek a találati listák elején lesznek a neten. Válassz ki ezek közül egyet és készítsd el. Ha nem tetszik módósíts rajta, vagy próbálj ki másikat. Főzni így lehet. Művészet, nem tudomány. És akkor az sem kell, hogy bohócot csinálsz magadból ország-világ előtt az ilyen totál fölösleges kérdésekkel.

2022. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Elöször is, ha valaki tud tapasztalatokat mondani egy adott receptröl, az SEGIT NEKEM.

Másodszor, nem akarok 50 receptet kipróbálni, egyszer vagy kétszer próbálkoznék, de akkor azért ehetö kellene, hogy legyen.


De mint már írtam, ha nem tudsz, pontosabban nem akarsz segíteni, akkor ne gyere ide kötözködni, mert ARRA semmi szükségem.

(És tudom, te úgy születtél, hogy mindent tökéletesen tudtál kezdettöl, de nem mindenki ilyen csodalény, a többség csak egy normális ember!)

2022. júl. 31. 11:33
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáld ki, ez a tuti, ezerszer csináltam már!!!

A károgókra meg ne hallgass!!

2022. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!