Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karfiolsteak (vagy más karfiol...

Karfiolsteak (vagy más karfiol föétel) recept(?)

Figyelt kérdés

Kipróbált recepteket kérnék karfiolsteak vagy egyéb állati termék mentes karfiol föételekhez, lehetöleg valami módon sütve a karfiolt.

Különbözö allergiák és intoleranciák miatt semmiféle állati fehérjét nem fogyaszthatok, legalább is egy ideig, ezért keresnék valami alternatívát.

Lehetöleg növényi helyettesítöket sem szeretnék tejtermékek helyett használni, föleg olyan recepteket, linkeket kérnék, amikhez nem kell semmiféle elöre feldolgozott hozzávaló.

(A karfiolból nem lehet steak-et csinálni, meg hasonló kommentárokat nem kérnék, aki tud szöveget értelmezni, az fel tudja fogni a kérdésem lényegét.)

Elöre köszönök minden segítséget!



#húsmentes #karfiolsteak #karfiol föétel #tej-tojásmentes
2022. júl. 30. 17:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a linket is, meg a normális választ is!

Valóságos felüdülés, hogy van, aki felfogja a kérdést és segít.

2022. júl. 31. 11:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Szívesen, első voltam. Ott volt a kipróbált recept, de te ahelyett, hogy 5 percet rászántál volna, hogy megnézd, inkább várták 1 napot, míg valaki belinkel egy ugyanolyan bizonytalan gagyi receptet :) jár a taps
2022. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszban nincs link, sem semmiféle kipróbált recept, csak annyi, hoyg keresgéljek a neten!
2022. júl. 31. 15:14
 14/17 anonim ***** válasza:

A többiben sem, ugyanis a #10-es választ is én (#4, #8) írtam, méghozzá úgy, hogy beírtam a googlebe, hogy "karfiol steak" lapoztam kettőt-hármat, majd random rányomtam egy találatra.

Ennyit érsz.

2022. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jah, mert link nélkül képtelen vagy a google-be beírni az oldalt, ahol megtaláltad volna, ha ennyire akartad volna.
2022. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazán nem tudlak megérteni, miért okoz neked ekkora örömet ismeretlenül valakivel kötözködni? Ettöl érzed magad okosnak? HA igen, akkor legyen meg az örömed, sajnállak nagyon, hogy ennyi az életed.
2022. júl. 31. 19:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te kötözködsz :)
2022. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!