Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Héjásan ettem burgonyát...

SOS! Héjásan ettem burgonyát nem tudom hogy grillelt vagy sült és nem tudtam hogy azt nem lehet megenni. Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Osztrákban vagyunk és ettem burgonyát patlizsánnal, és héjásan is megettem burgonyát párat és feketék. Lehet tőle valami bajom? Nagyon félek.
2022. aug. 1. 14:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves vagy, kérdező? Én - ha ma már nem kell tanulnod vagy szellemi munkát végezned, autót vezetned - akkor bizony biztos, ami biztos - szégyen, nem szégyen - most 1/2 4-kor lehúznék egy 2, esetleg max. 3 centes pálinkát, és kész. A feles a gyomrodban is elrendezi a krumpli sorsát, ha nem szoktál inni, akkor picit "odacsap" az agyadnak, de (ha most lehúzod), akkor estére már simán túlleszel rajta agyban is, meg emésztésügyileg is.


Probléma megoldva.

2022. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus már direkt héjában süti parázson alufóliába csomagolva mikor grillezik😱😱

És még mindig él:)

Na jó viccen kívül ugyan mi a bánat bajod lehetne tőle?Tényleg nem kell ez a hipochonderkedés:)

2022. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
83%
A burgonyát fogyasztó emberi csoportokban az emberek lassan hozzászoknak a szolaninhoz is, ezért mérgezést nem fog okozni. Héjában főtt burgonya esetén a szolanin zöme a főzővízbe jut és elöntésre kerül. Szinte hasonló a helyzet a paradicsommal is a likopin miatt.
2022. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem válaszol, mert már belehalt.
2022. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

grillelt, patlizsán...

mindig a legbutábbak akarnak a legokosabbak lenni

2022. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
23: CSAK A ZÖLD részeken van szolanin! Ilyen krumplit meg nem használunk se itthon, se a vendéglőben.
2022. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Provokáció a kérdés.
2022. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
90%

25: + "osztrákban vagyunk".


:-D

2022. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Mi is heéjasan esszük. Semi bajod nem lesz. Olyanoknak meg ne hogyj, akik úgy kezdik a mondandót, hogy 'természetgyógyászoktól hallottam'
2022. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
27, hát, azóta várom a képet...
2022. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!