Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap lesz a kisfiam első...

Csűcsű kérdése:

Holnap lesz a kisfiam első szülinapja, hogy varázsoljak rózsaszín tortából kéket?

Figyelt kérdés
A nagymama rendelte a szülinapi tortát, és el rontották rózsaszín lett kék helyett... Sima hab Van rajta, ha azt leszedem és be vonom újra jó lehet?

2022. okt. 27. 21:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy őt nem érdekli, de ez ocsmány rózsaszín ha lányom lenne se csináltatnék ilyet :/

Inkább be vonom újra, ettől csak jobb lehet :D

Igazatok van de engem nagyon zavar, szeretnék mindent tökéletesre és nem akarom hogy ez a látvány el rontsa. Lehet bennem van a hiba :D

De megoldom.

2022. okt. 28. 10:06
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Tegyél rá tejszínhabot és kész.
2022. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jelentem kész vagyok, és szebb lett mint az erdetei, köszönöm a segítő válaszokat.
2022. okt. 28. 12:17
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
Ok, akkor letudva, megoldottad. Gondolom, fotókat is akartok készíteni, megörökítve az 1. szülinapot, ezért zavart a rózsaszínű torta. Boldog szülinapot a kisfiúnak!
2022. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

#12

Ügyes vagy! Milyenre csináltad?

Egyébként azóta is gondolkozom, hogyha valaki megrendel egy kék tortát, miért vesz át egy rózsaszínt???

Különösen olyan esetben, ahol a színnek meghatározó jelentősége van (fiú/lány)?

2022. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltesse sokáig a fiacskád!
2022. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen fotók készültek azért is zavart :)

Igazából anyósék mentek érte este 9kor és mivel kint az utcán adták oda ahol nem volt fény így nem látszódott annyira inkább barack színnek látszódott 😅

2022. nov. 21. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!