Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott pogácsa kisutése?

Fagyasztott pogácsa kisutése?

Figyelt kérdés

Múltkor túl sok pogi tésztát gyurtam be, egy resze a fagyasztóba ment, de elbizonytalanodtam hogy süssem ki.

Este lett begyúrva, reggel nyújtottam, szaggattam, majd fagyasztottam.

Arra gondoltam, hogy kiveszem, tepsire rakom, lekenem+sajtozom, és sütöm.

Vagy hagyjam kelni, pihenni valamennyit szobahőn?

Sütőt előmelegítem?

Köszönöm, ha segítesz ebben a hatalmas pánikban:))



2022. dec. 1. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

[link]


"Elkészítési útmutató


Sütőben - Felolvasztott


A fagyos terméket kivajazott vagy sütőpapírral ellátott tepsiben egymástól 2-4 cm távolságra helyezzük el (33 x 35 cm-es tepsi esetén 5 x 5 db). Ezután a terméket szobahőmérsékleten kb. 30 perc alatt kiolvasztjuk. A kiolvadási idő elteltével előmelegített sütőben (légkeveréses elektromos sütő esetén 190-200 °C-on, gázsütőben 170-180°C-on) 10-12 perc alatt aranysárga színűre sütjük.

A még kedvezőbb termékminőség kialakításához ajánlott sütés előtt - kézi spriccelő segítségével - a termékek felületét vízzel permetezni."

2022. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Hagyd kelni szobahőn 1 órát, és előmelegített sütőbe rakd! Pici olajos vízzel locsold meg a tetejét!
2022. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én rendszeresen fogyasztók le pogácsát és nálam a bevallt verzió a sutopapiros tepsire teszem, egy órát hagyom kiolvadni, lekenem, sajtozom és hideg Sütőben kezdem el sütni.
2022. dec. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2022. dec. 2. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!