Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilveszterre párolt káposztát...

Szilveszterre párolt káposztát szokás csinálni vagy inkább párolt lila káposztát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Lencse és virsli. Káposztát nem szoktunk. Illetve másnapra egy korhelylevest, ha sok volt az ital.
2022. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Malac sültet csinálok és ahhoz szeretnénk fogyasztani.

Minden éven készítem de a családból mindenki más színűre emlékszik:D


(Lesz természetesen nálunk is lencse leves, korhely saláta, lesz sima lencse saláta is, sima főtt virsli természetesen sertésből.

Lesznek farsangos szendvicsek kizárólag sertés sonkával, fasirtok, pogácsa, sajtos rúd meg még valami apró sütemény. Sokan vagyunk, ilyenkor párom családja én családom meg a mi kis családunk ül össze meg ugye a fiatalok párjai, barátai :D )

2022. dec. 29. 23:00
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez nagyon jól hangzik! Szerintem bármilyet készítesz örülni fognak neki! :))
2022. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyos vagy :)

Már biztosra megyek csinálok mindkettőt mert most a csapat fele ezt, a másik fele meg azt enné 🤦😅😂

De ha valaki esetleg tudja milyet "kell" írja meg nyugodtan:D

2022. dec. 29. 23:31
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
A fehér párolt káposztának van pezsgős változata, illik a szilveszterhez. A lila káposztába lehet almát tenni, nagyon finom (a vége felé kell beletenni). Szuper kaja lesz nálatok, jó szórakozást, BUÉK!
2022. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Párolt lilakáposzta, én smack levest szoktam főzni.
2022. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A végeredmény tekintetében majdhogynem csak színben van különbség, úgyhogy kb. mindegy.

A hagyomány tekintetében is mindegy, mindkettővel szokás malacsültet adni.

A fehér olcsóbb, ah ez számít.

Meg a fehérnél jobban kell figyelni a cukor karamellizálására, mert az adja a színét, lilánál ez alig befolyásoló tényező, sokan ki is hagyják ezt a lépést.

Meg a lila kicsit lazább rostozatú, mint egy most kapható téli fehér, úgyhogy valamivel hamarabb kész van.

Nagyjából ennyi a különbség. Mindkettőt szokás csinálni.


Mondjuk csinálsz még a hús mellé valami krumpli köretet, (általában nem magában van a káposzta) akár egy vele sült cikk burgonyát, akár egy hagymás tört krumplit, sőt akár egy sima főtt krumplit, a végeredmény általában hasonló színű lesz, mint a sima párolt káposzta.

Ráadásul a sülthús vágási felülete is hasonló világos krém szín.

Ezért én tálalás szempontjából étvágygerjesztőbbnek látom, ha nagyobb a kontraszt, van egy erősen elütő, de oda illő szín, mint a lilakáposzta.


Ha fehérből csinálom, akkor a hagymás tört krumpliba, vagy chateaura szórok egy kis fűszerpaprikát, hogy az üssön el színben.

2022. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ízre kb. egyforma, úgyhogy lényegében mindegy.
2022. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se.
2022. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Olyat "kell", amilyet szerettek. Magatoknak csinálod nem másnak:)

Bármelyiket választod csak jó lehet.

2022. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!