Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok új kajákat kitalálni...

Szoktatok új kajákat kitalálni, újítani ti is? (Attól függően, hogy épp milyen alapanyagok vannak otthon)

Figyelt kérdés
Ha igen, leírnátok pár példát?

2023. márc. 17. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer készítek úgy valamit, hogy "mi van a hütöben", ez valami rögtönzött étel lesz.

Pl.

minden féle zöldséget megpirítok, füszerezem, tésztához, rizshez, krumplihoz eszem

zöldségeket összeaprítom, megpárolom, valamennyi vízzel felöntöm levesnek

amit találok, összedarabolom, és salátát készítek belöle.


Természetesen mindig lehet hozzá húst is tenni, ha valaki akarja, de nálam csak keveset fogyasztok, ezért nincs belöle maradék.

2023. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Nagyon is szeretem az ilyen kajákat. Egy gond van velük. Hogy sosem emlékszem rájuk :D
2023. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában nekem is a ,,minek van közel a lejárata” nevű étel készül. Egyetemistaként+ amúgy sem ilyen árak mellett nem nagyon lehet válogatni. Megromlani ételt pedig sosem hagyok
2023. márc. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!