Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Atlagosan eszek, vagy tul...

Atlagosan eszek, vagy tul sokat? (leírom)

Figyelt kérdés

Tegnap pl reggelire 8.00kor ettem munka helyen; vajas szalamis zsomle, uborkaval+1kefir... ittam egy kis csesze kavet 1 barna cukorral. delben ettem tojaslevest, pásztortarhonyát. 4 órakor itthon rántott húst, krumplipüré almapaprikát ettem. este fél 7-kor pedig egy vajas zsömlét.


177cm vagyok, 124kg... napi 3 kmt gyalogolok. 2km biciklizek. csak vizet iszok. mégse fogyok:(


2023. márc. 22. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Sok a szénhidrát!

Reggeli: zsömle

Ebéd: tarhonya

Uzsonna: krumplipüré

Vacsora: zsömle

Több zöldség-gyümölcs kell, fehérje. Kell szénhidrát is, de nem ennyi!

2023. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mik a szénhidrátok?
2023. márc. 22. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem eszel sokat. Menj orvoshoz.
2023. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Amiket leírtam. Zsömle, tarhonya, krumplipüré, prézli
2023. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ok hogy ennyit eszel de mennyiséget nem írtál?

Pl.levesböl 1liter,pasztortaronya kissebb vájdling .

Ezeket kissebb mennyiségre kell állítani és több zöldséget salátát is belevennék a diétába.

2023. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ötös jól írja. Ez így leírva egyáltalán nem tűnik soknak. De nem tudunk pontos mennyiséget. Rántott húst vacsorázom akkor is, ha megeszem egy pici fél tenyérnyi csirkemellet, és ha bevágok három tányér nagyságú borjút. Pásztortarhonyából lehet enni egy bő marékkal és egy lábassal is.


Nekem nincs ilyen nagy túlsúlyom, de tudom magamról, hogy az adagjaim óriásiak (4-500g simán), nem átlagosak az ideális súlyomhoz képest. Tehát nekem muszáj mérni a kaját és néha elképedve látom, hogy milyen baromi sok kalóriát eszem meg egy adaggal...

2023. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az adagok normálisak én elmennék a helyedben orvoshoz. Meg azt se lehet mondani hogy nem sportolsz. Lehet pajzsmirigytől kezdve bármi.
2023. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ennyit eszem és 42kg vagyok:


reggeli két nagy bögre tejes kávé kb 6dl tej 3-3 cukorral

ebéd változó, spagetti és csokis palacsinta

délután 2 alma

este ugyanaz ami ebéd volt + még egy nagy bögre meleg édes tej 3dl

2023. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!